TONER DOLUMU

TONER DOLUMU
Sarf tüketim malzemeleri arasında yer alan toner dolum malzemesi, orjinal tonerin bitimi ile orjinale yakın bir toner ile yenilenmesidir. Uygun toner dolum fiyatları ve kaliteli malzemelerimiz, geri dönüşüm adına birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. Hızlı ve kaliteli dolum ile yazıcı markasına tam uyumlu malzemelerimiz bulunmaktadır. Her markaya uygun toner ile yazıcınızın verimli çalışmasını sağlıyoruz. Teknik olarak kalitesiz dolumlar nedeni ile yazıcılarınızın bozulması mümkündür.
 
Orjinal toner, yazıcı satın alındığında verilmektedir. Tükenen orjinal toner sonrası yeni bir toner almak ise yazıcı kadar pahalı bir işlemdir. Bu nedenle ikame yöntem olan toner dolumu yapılır. Toner dolumu yeterli ekipman, donanım ve tecrübe ister. Kalitesiz kartuş toner dolum yapan yerler nedeni ile yazıcınıza zarar verebilir, kısa sürede işlerinizi halletmeden tonerinizi tüketebilirsiniz.
 
Orjinal tonerin ülke ekonomisine yüksek maliyeti nedeni ile ithalat konusunda cari açığa sebep olması, sizlere sunduğumuz toner dolum hizmeti ile ortadan kalkıyor. Basım maliyetinde tonerin fiyatı oldukça önemlidir. Toner dolum sayesinde uygun oki toner dolum alıyor, orjinal ile aynı değerde baskı yaparak maliyeti düşürüyorsunuz.
 
Fotoğraf baskılarında orijinal tonerlere ihtiyaç duyulsa da kartuş toner dolum merkezi olarak kaliteli malzemelerimiz ve ekipmanlarımız ile toner dolum hizmetimizden aldığınız verim ile istediğiniz baskıyı yapabiliyorsunuz.

TIKLA WHATSAPP'TAN BİLGİ AL