YAZICI TAMİRİ

YAZICI TAMİRİ
Ofis çalışanlarının en büyük yardımcısı yazıcılar arızalandıklarında ofiste her şey karışabilir. Şirketlerin gizli kahramanları olarak nitelendirebileceğimiz yazıcılar eğer kısa süre içerisinde tekrar çalışır hale getirilemezse şirketiniz maddi anlamda büyük kayıplar yaşayabilir. Alfa Bilişim olarak bizler alanında profesyonel ekibimizle yazıcılarınızı adresinizden alıp en kısa sürede yazıcı tamiri ettikten hemen sonra adresinize geri bırakıyoruz. Acil yazıcı onarımı ihtiyacınız olması durumunda en yakın yazıcı tamircisi olarak bize ulaşabilirsiniz.
 
İstanbul içi servis aracımız yazıcıları adresten alıp tamir edildikten sonra geri adrese teslim etmektedir.
 

Yazıcı Nasıl Tamir Edilir?

  • WhatsApp hattımız aracılığıyla başvurmanızla birlikte yazıcı tamir servisi ekibimizdeki görevli personelimiz yerinde servis aracımızla işyeri veya evize gelerek cihazı form karşılığında teslim alır.
  • Gün içerisinde yazıcı teknik servis alanına ulaşan yazıcılar ücretsiz arızası belirlenir. Teknik personel cihazın mevcut durumu hakkında rapor ve yazıcı tamir fiyatı tarafınıza iletilir.
  • Yazıcı tamiri için onay verirseniz cihazın tamiratı yapılır. Onay vermezseniz ücret talep edilmeden yazıcı iade edilecektir
  • Yazıcı onarımı ve bakımı tamamlandıktan sonra en kısa süre tarafınıza cihaz teslim edilecektir.
  • Mevcut tüm marka yazıcılar için 100% garantili toner dolumu yapmaktayız.
  • Bütün alışverişlerinizde fatura veya fiş talep edebilirsiniz.

TIKLA WHATSAPP'TAN BİLGİ AL