HİZMETLERİMİZ

Eksen Toner Dolum

HİZMETLERİMİZ

KARTUŞ DOLUMU

KARTUŞ DOLUMU

firmamız, hizmet bölgelerinde güvenilir kartuş dolumhizmetleri veren firmadır.kartuş dolum fiyatıseçeneklerimiz, yazıcı ve kartuş modellerine göre değişiyor. kartuş dolum fiyatını merak edenler telefonla bilgi alabiliyor. dolum merkezi olarak, belge basım işlemlerinin ekonomik yapılmasını sağlıyoruz. kartuş çeşitlerinin doldurma işlemlerini dakikalar içerisinde yapıyor hemen teslim ediyoruz. kartuş doldurma işlemlerinde daha fazla özen gösteriyoruz. hp marka kartuş çeşitleri daha çok ev ve ofis yazıcılarında kullanılmaktadır. hp 650 model kartuş ve hp 652 model kartuş mürekkepleri bittiğinde, servisimizde dolum yaptırabilirsiniz. eksen kartuş dolum servisi olarak, kartuş doldurma işlemlerini, enjektör ile ölçülü olarak yapıyoruz. lexmark marka kartuş türleri de dolum merkezimizde siyah ve renkli mürekkep seçenekleri ile dolduruluyor.


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

TONER DOLUMU

TONER DOLUMU

sarf tüketim malzemeleri arasında yer alantoner dolummalzemesi, orjinal tonerin bitimi ile orjinale yakın bir toner ile yenilenmesidir. uyguntoner dolum fiyatlarıve kaliteli malzemelerimiz, geri dönüşüm adına birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. hızlı ve kaliteli dolum ile yazıcı markasına tam uyumlu malzemelerimiz bulunmaktadır. her markaya uygun toner ile yazıcınızın verimli çalışmasını sağlıyoruz. teknik olarak kalitesiz dolumlar nedeni ile yazıcılarınızın bozulması mümkündür. orjinal toner, yazıcı satın alındığında verilmektedir. tükenen orjinal toner sonrası yeni bir toner almak ise yazıcı kadar pahalı bir işlemdir. bu nedenle ikame yöntem olan toner dolumu yapılır. toner dolumu yeterli ekipman, donanım ve tecrübe ister. kalitesizkartuş toner dolumyapan yerler nedeni ile yazıcınıza zarar verebilir, kısa sürede işlerinizi halletmeden tonerinizi tüketebilirsiniz. orjinal tonerin ülke ekonomisine yüksek maliyeti nedeni ile ithalat konusunda cari açığa sebep olması, sizlere sunduğumuz toner dolum hizmeti ile ortadan kalkıyor. basım maliyetinde tonerin fiyatı oldukça önemlidir. toner dolum sayesinde uygunoki toner dolumalıyor, orjinal ile aynı değerde baskı yaparak maliyeti düşürüyorsunuz. fotoğraf baskılarındaorijinal tonerlere ihtiyaç duyulsa dakartuş toner dolum merkeziolarak kaliteli malzemelerimiz ve ekipmanlarımız ile toner dolum hizmetimizden aldığınız verim ile istediğiniz baskıyı yapabiliyorsunuz.


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

YAZICI TAMİRİ

YAZICI TAMİRİ

ofis çalışanlarının en büyük yardımcısı yazıcılar arızalandıklarında ofiste her şey karışabilir. şirketlerin gizli kahramanları olarak nitelendirebileceğimiz yazıcılar eğer kısa süre içerisinde tekrar çalışır hale getirilemezse şirketiniz maddi anlamda büyük kayıplar yaşayabilir. alfa bilişim olarak bizler alanında profesyonel ekibimizle yazıcılarınızı adresinizden alıp en kısa süredeyazıcı tamiriettikten hemen sonra adresinize geri bırakıyoruz. acil yazıcı onarımı ihtiyacınız olması durumunda en yakın yazıcı tamircisi olarak bize ulaşabilirsiniz. istanbul içi servis aracımız yazıcıları adresten alıp tamir edildikten sonra geri adrese teslim etmektedir. yazıcı nasıl tamir edilir? whatsapp hattımız aracılığıyla başvurmanızla birlikteyazıcı tamir servisiekibimizdeki görevli personelimiz yerinde servis aracımızla işyeri veya evize gelerek cihazı form karşılığında teslim alır. gün içerisindeyazıcı teknik servisalanına ulaşan yazıcılar ücretsiz arızası belirlenir. teknik personel cihazın mevcut durumu hakkında rapor veyazıcı tamir fiyatıtarafınıza iletilir. yazıcı tamiri için onay verirseniz cihazın tamiratı yapılır. onay vermezseniz ücret talep edilmeden yazıcı iade edilecektir yazıcı onarımı ve bakımı tamamlandıktan sonra en kısa süre tarafınıza cihaz teslim edilecektir. mevcut tüm marka yazıcılar için 100% garantili toner dolumu yapmaktayız. bütün alışverişlerinizde fatura veya fiş talep edebilirsiniz.


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

YAZICI BAKIMI

YAZICI BAKIMI

marka bağımsız baskı sistemlerinde kullanılan laser, mürekkep püskürtmeli (deskjet, boublejet ve inkjet), nokta vuruşlu (dotmatrix ve line) printerların bakımı, onarımı, profesyonel kadromuzla, geniş yedek parça desteği ile hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet verilmektedir.koşulsuz müşteri memnuniyetiservisimizce alınan cihazlarınızın yerine, kurumsal olarak anlaşmalı olduğumuz firmalara talebiniz halinde konsinye parkımızın uygun olduğu durumlarda cihaz vererek kesintisiz çalışmanızı sağlıyor, işlerinizin aksamasını engelliyoruz.arızalı cihazlarınızı bulundukları yerden servis araçlarımız ile alıp, onarım sonrasında teslim ediyoruz.


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

YAZICI KİRALAMA HİZMETİ

YAZICI KİRALAMA HİZMETİ

hangi alanda hizmet veriyor olursa olsun her ofiste çalışmaların en çok aksamasına neden olan arızalanan yazıcılardır. çıktı alınamıyor olması, gün içerisinde yapılması gereken pek çok işlemin aksamasına neden olacağı için bir anlamda ofiste hayatın da durmasına neden olmaktadır. oysa böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda yazıcı kiralama hizmetlerinden istifade edebilirsiniz. bu sayede kullandığınız yazıcının onarım çalışmasına alındığında, ofis çalışmalarının da devamını sağlayabilirsiniz. özellikle toner dolumu işleminin hatalı yapılması durumunda meydana gelen arızaların uzun süreli bir tamirat gerektirdiğini unutmayın. bu sebeple her zaman uzman kişilerce yapılan yazıcı kiralama uygulamalarından yararlanın ve toner gibi ihtiyaçlarınızı ise yine tedarik ederek daha güvenli kullanım elde edin. bu sayede düşük maliyette yüksek kalitede hizmet alacaksınız. yazıcı kiralama hizmeti ile yazıcının bakım ve onarım hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ

firmanızda kullanmış olduğunuz barkod etiket yazıcıları ve okuyucuları, kart yazıcıları, termal etiket, ribon, sarf malzemeleri alanlarında hizmet vermekteyiz. bu ürünlerin satışı ve satış sonrası teknik desteğini yine eksen olarak sağlamaktayız. otomasyon çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. "sorun değil, çözüm üretir."


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

eksen olarak güvenlik çözümleri alanında hizmet vermekteyiz. güvenlik kamera sistemleri, yüz tanıma sistemleri, araç tanıma sistemleri, kişi sayma cihazları ve alarm sistemleri alanlarında hizmet veriyoruz. güvenlik çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçiniz.


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

KIRTASİYE VE OFİS EKİPMANLARI

KIRTASİYE VE OFİS EKİPMANLARI

eksen olarakher türlü kırtasiye ve ofis malzemeleri satışı alanında hizmet vermekteyiz. ofis ve kırtasiye ihtiyaçlarınızda 1001 çeşit ürün stoklarımızda! talep ettiğiniz ürünleri liste halinde bize ulaştırmanız yeterlidir. kırtasiye ve ofis ekipmanlarıçözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçiniz.


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

BİLGİSAYAR ÇÖZÜMLERİ

BİLGİSAYAR ÇÖZÜMLERİ

eksen olarak bilgisayar alanında bir çok hizmet vermekteyiz. bunlar; - masaüstü bilgisayar alım-satım- dizüstü bilgisayar alım-satım - mini pc çözümleri - apple (mac-macbook) bilgisayar satışı - lcd yayın bilgisayar çözümleri - bilgisayar teknik servisi - bilgisayar arıza tespit hizmeti - proje bazlı bilgisayar çözümleri - kurumsal bilgisayar ihtiyaçları - bilgisayar çevre birimleri - antivirüs yazılımları - kurumsal yazılım çözümleri - windows lisanslama - office lisanslama bilgisayar çözümleri hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

DİJİTAL BASKI & MATBAA

DİJİTAL BASKI & MATBAA

dijital baskı, bilgisayar ortamında hazırlanmış olan tasarımların farklı materyaller üzerine basılması işlemine denilmektedir. dijital baskı ayrıca teknolojinin son imkanları kullanılarak uygulanan bir baskı türüdür. baskı hizmeti firmamız uzun yıllardır en iyidijital baskıçözümlerini üretmektedir. yenilikleri takip eden, sağlam kadromuz ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz. şirketler ve kişilerin istekleri doğrultusunda hammaddesi kağıt olan bir çok ürünün basım işlemini gerçekleştiriyoruz. bunu son sistem teknolojiler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapıyoruz. doğru renk tercihlerini sizlerle paylaşarak, firmanıza özel bir tasarım geliştirerek, göze hitap eden ürünleri sizlere sunuyoruz. kısa sürede gerçekleştirilen basım işlemi sonrası ürünleri kusursuz bir şekilde tarafınıza iletiyoruz.


Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.Detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin!

Eksen Toner Dolum